KVKK Aydınlatma

İşbu gizlilik politikası, www.sign2future.com internet sitesi üye ve kullanıcılarının kişisel verilerinin korunması, işlenmesine, aktarılmasına, saklanmasına işlenen kişisel verileriniz üzerindeki haklarınızın neler olduğuna ve bu hakları nasıl kullanabileceğinize, Tarafınızla iletişim kurulması konusundaki tercihlerinizi nasıl değiştirebileceğinize gizlilik kuralları ve güvenlik önlemlerini açıklama ve bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.

www.sign2future.com sitesiİde Bilişim Limited Şirket'ne aittir. Site üzerinden kişisel herhangi bir bilgi vermeden ürünleri inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Site kapsamında 18 yaşından küçükler veli ve/veya vasinin izin ve/veya onayı olmaksızın alım-satım işlemlerinin tarafı olamazlar.

Kayıt veya ödeme işlemlerinizde kişisel ve mali bilgileriniz talep edilecek olup; kişisel bilgileriniz kayıt işlemi esnasında yaptığınız işlemler de dahil olmak üzere IP numarasıyla birlikte kayıt ve tespit altına alınmaktadır.

www.sign2future.com. internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme yöntemi kullanılmakta ve kredi kartı ve ödeme bilgileriniz ödeme sağlayıcı İyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından en üst düzey güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmamakta ve ancak ödemeye ilişkin fatura bilgileriniz yasal yükümlülüklerimiz gereğince saklanmaktadır. Yine internet sitemiz üzerinden yapacağınız e-ticaret işlemlerine ilişkin kayıtlar(satın alma, iptal ve iade işlemleri), yasal yükümlülüklerimiz gereğince işlem tarihinden itibaren 3(üç) yıl süre ile saklanmaktadır.

Şirketimiz amaç ve faaliyetleri kapsamında işlenen kişisel veriler sadece Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile öngörülen usul ve ilkelere uygun olarak işleme tabi tutulacaktır. Şirketimizin kişisel verilerin işlenmesinde temel aldığı ilkeler hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olma; doğru ve gerektiğinde güncel olma; belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenme; işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olma; ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza etmektir. Şirketimiz tarafından işlenen kişisel veriler, tüm güvenlik tedbirleri alınarak korunmakta ve sitemizde bulunan Kişisel Veri Aydınlatma Metninde belirtilen şekil ve şartlarda paylaşılmaktadır.